Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів
"Середня загальноосвітня школа №242"

1. Статут школи. Переглянути

 

2. До 1 грудня всі школи мають оприлюднити інформацію про надходження і використання коштів незалежно від того, чи йдеться про державні кошти, чи про благодійні внески батьків.
Цього вимагає новий закон "Про освіту".

Кошторис на 2017 рік 1 частина.

Кошторис на 2017 рік 2 частина.
 

Кошторис на 2018 рік 1 частина.

Кошторис на 2018 рік 2 частина.

 

3. Інформація про надходження за бюджетні кошти по загальноосвітньому навчальному закладу І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського району м. Києва

в 2017 році (за програмою «Дріб’язок»). Переглянути

 

4. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами:
пандус - доступ до І поверху, санітарна кімната - на І поверсі. Повною архітектурною доступністю школа не забезпечена. Переглянути

 

5. Територія для обслуговування загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів 

«Середня загальноосвітня школа № 242». Переглянути

 

 

6. Вибір підручників та замовлення підручників для учнів 5-го класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. (Сторінка1, сторінка2, сторінка3, сторінка4, сторінка5, сторінка6, сторінка7, сторінка8, сторінка9, сторінка10)

 

7. Інформація Щодо надходжень та використання коштів громадської організації   «Школа Плюс»  на потреби загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського району м.Києва протягом 2017 року (фінансовий звіт за січень - грудень 2017 року). (Переглянути)

 

8. Адміністрацією загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 242» Подільського району м. Києва поставлено на облік такі матеріальні цінності, придбані за благодійні кошти батьків протягом 2017 року.
(Облік матеріальних цінностей)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/podilosvita
gallery/logo_oa_100 (1)